Gražiausi vardai. Reti vaikų vardai. Vardo reikšmė.


Grazus tarptautiniai vardai vaikams (populiariausi Lietuvoje) + Reti vardai naujausi + Vardadieniai vardu reiksmes

Graziausi populiariausi tarptautiniai mergaiciu vardai mergaitiski: kada svenciamas ALEKSANDRA vardadienis? Lietuviski sventi reti mergaitisku vardu ir ju reiksmes Alejandr, Alejandro, Aleksander, Aleksandr, Aleksandre, Aleksandrinas, Aleksandros, Saša, Sania, Šurikas. Kilmingi vardadieniai siandien.

naujausi mergaites vardai mergaitems, populiariausi mergaiciu vardai, graziausi lietuviu vardai mergaitei ALEKSANDRAALEKSANDRA
Retas vardas mergaitėms, vardo ALEKSANDRA reikšmė - žmonių gynėja.

 
Mergaitiško krikštovardo ALEKSANDRA kilmė Graikų.
Mergaitės su vardais ALEKSANDRA vardadienius švenčia 02/26, 03/27, 05/03, 08/26, 12/01
 
Ar ALEKSANDRA šventas vardas? Nešventas. ALEKSANDRA vardo reikšmė ir kilmė - iš graikų kalbos alekso: ginti ir andros: žmogus. Vardo reikšmė žmonių gynėja. Senovės graikams vardas reiškė vadas, generolas.

Graziausi populiariausi tarptautiniai berniuku vardai berniukiski: kada svenciamas ALEKSANDRAS vardadienis? Lietuviski sventi reti berniukui vardu ir ju reiksmes Alejandr, Alejandro, Aleksander, Aleksandr, Aleksandre, Aleksandrinas, Aleksandros, Saša, Sania, Šurikas. Kilmingi vardadieniai siandien.

naujausi berniuko vardai berniukams, populiariausi berniuku vardai, graziausi lietuviu vardai berniukui ALEKSANDRASALEKSANDRAS
Retas vardas berniukams, vardo ALEKSANDRAS reikšmė - žmonių gynėjas.

 
Berniukiško krikštovardo ALEKSANDRAS kilmė Graikų.
Berniukai su vardais ALEKSANDRAS vardadienius švenčia 02/26, 03/27, 05/03, 08/26, 12/01
 
Ar ALEKSANDRAS šventas vardas? TAIP! Švento ALEKSANDRAS vardo reikšmė ir kilmė - iš graikų kalbos alekso: ginti ir andros: žmogus. Vardo reikšmė žmonių gynėjas. Senovės graikams vardas reiškė vadas, generolas.

Graziausi populiariausi tarptautiniai berniuku vardai berniukiski: kada svenciamas ALEKSAS vardadienis? Lietuviski sventi reti berniukui vardu ir ju reiksmes Aleks, Aleksios, Aleksis, Aleksys, Ales, Alex. Kilmingi vardadieniai siandien.

naujausi berniuko vardai berniukams, populiariausi berniuku vardai, graziausi lietuviu vardai berniukui ALEKSASALEKSAS
Retas vardas berniukams, vardo ALEKSAS reikšmė - žmonių gynėjas.

 
Berniukiško krikštovardo ALEKSAS kilmė Graikų.
Berniukai su vardais ALEKSAS vardadienius švenčia 02/17, 07/17
 
Ar ALEKSAS šventas vardas? TAIP! Švento ALEKSAS vardo reikšmė ir kilmė - iš graikų kalbos, vardo Aleksandras trumpinys. Iš graikiško vardo Alexios, kurio reikšmė ginti, gynėjas.

Graziausi populiariausi tarptautiniai mergaiciu vardai mergaitiski: kada svenciamas ALEKSĖ vardadienis? Lietuviski sventi reti mergaitisku vardu ir ju reiksmes Kilmingi vardadieniai siandien.

naujausi mergaites vardai mergaitems, populiariausi mergaiciu vardai, graziausi lietuviu vardai mergaitei ALEKSĖALEKSĖ
Retas vardas mergaitėms, vardo ALEKSĖ reikšmė - žmonių gynėja.

 
Mergaitiško krikštovardo ALEKSĖ kilmė Graikų.
Mergaitės su vardais ALEKSĖ vardadienius švenčia
 
Ar ALEKSĖ šventas vardas? Nešventas. ALEKSĖ vardo reikšmė ir kilmė - iš graikų kalbos, vardo Aleksandras trumpinys. Iš graikiško vardo Alexios, kurio reikšmė ginti, gynėja.

Graziausi populiariausi tarptautiniai berniuku vardai berniukiski: kada svenciamas ALEKSYS vardadienis? Lietuviski sventi reti berniukui vardu ir ju reiksmes Kilmingi vardadieniai siandien.

naujausi berniuko vardai berniukams, populiariausi berniuku vardai, graziausi lietuviu vardai berniukui ALEKSYSALEKSYS
Retas vardas berniukams, vardo ALEKSYS reikšmė - žmonių gynėjas.

 
Berniukiško krikštovardo ALEKSYS kilmė Graikų.
Berniukai su vardais ALEKSYS vardadienius švenčia
 
Ar ALEKSYS šventas vardas? Nešventas. ALEKSYS vardo reikšmė ir kilmė - iš graikų kalbos, vardo Aleksandras trumpinys. Iš graikiško vardo Alexios, kurio reikšmė ginti, gynėjas.

Graziausi populiariausi tarptautiniai berniuku vardai berniukiski: kada svenciamas ALEKSIUS vardadienis? Lietuviski sventi reti berniukui vardu ir ju reiksmes Kilmingi vardadieniai siandien.

naujausi berniuko vardai berniukams, populiariausi berniuku vardai, graziausi lietuviu vardai berniukui ALEKSIUSALEKSIUS
Retas vardas berniukams, vardo ALEKSIUS reikšmė - žmonių gynėjas.

 
Berniukiško krikštovardo ALEKSIUS kilmė Graikų.
Berniukai su vardais ALEKSIUS vardadienius švenčia
 
Ar ALEKSIUS šventas vardas? Nešventas. ALEKSIUS vardo reikšmė ir kilmė - iš graikų kalbos, vardo Aleksandras trumpinys. Iš graikiško vardo Alexios, kurio reikšmė ginti, gynėjas.

Graziausi populiariausi tarptautiniai mergaiciu vardai mergaitiski: kada svenciamas ALFA vardadienis? Lietuviski sventi reti mergaitisku vardu ir ju reiksmes Alfara, Alfaras Kilmingi vardadieniai siandien.

naujausi mergaites vardai mergaitems, populiariausi mergaiciu vardai, graziausi lietuviu vardai mergaitei ALFAALFA
Retas vardas mergaitėms, vardo ALFA reikšmė - pirmagimė.

 
Mergaitiško krikštovardo ALFA kilmė Graikų.
Mergaitės su vardais ALFA vardadienius švenčia
 
Ar ALFA šventas vardas? Nešventas. ALFA vardo reikšmė ir kilmė - iš graikų kalbos pirmagimė; alfa - pirmoji graikų abėcėlės raidė.

Graziausi populiariausi tarptautiniai berniuku vardai berniukiski: kada svenciamas ALFAS vardadienis? Lietuviski sventi reti berniukui vardu ir ju reiksmes Alfara, Alfaras Kilmingi vardadieniai siandien.

naujausi berniuko vardai berniukams, populiariausi berniuku vardai, graziausi lietuviu vardai berniukui ALFASALFAS
Retas vardas berniukams, vardo ALFAS reikšmė - pirmagimis.

 
Berniukiško krikštovardo ALFAS kilmė Graikų.
Berniukai su vardais ALFAS vardadienius švenčia
 
Ar ALFAS šventas vardas? Nešventas. ALFAS vardo reikšmė ir kilmė - iš graikų kalbos pirmagimis; alfa - pirmoji graikų abėcėlės raidė.

Graziausi populiariausi tarptautiniai mergaiciu vardai mergaitiski: kada svenciamas ALFONSA vardadienis? Lietuviski sventi reti mergaitisku vardu ir ju reiksmes Kilmingi vardadieniai siandien.

naujausi mergaites vardai mergaitems, populiariausi mergaiciu vardai, graziausi lietuviu vardai mergaitei ALFONSAALFONSA
Retas vardas mergaitėms, vardo ALFONSA reikšmė - kilminga, kilni, karšta, ūmi.

 
Mergaitiško krikštovardo ALFONSA kilmė Vokiečių.
Mergaitės su vardais ALFONSA vardadienius švenčia 03/23, 08/02
 
Ar ALFONSA šventas vardas? Nešventas. ALFONSA vardo reikšmė ir kilmė - iš senovės vokiečių kalbos adal: kilminga, kilni + funs: karšta, ūmi. Vardas germanų kalboje gali reikšti pasirengusi kovai.

Graziausi populiariausi tarptautiniai berniuku vardai berniukiski: kada svenciamas ALFONSAS vardadienis? Lietuviski sventi reti berniukui vardu ir ju reiksmes Alfas, Alfie. Kilmingi vardadieniai siandien.

naujausi berniuko vardai berniukams, populiariausi berniuku vardai, graziausi lietuviu vardai berniukui ALFONSASALFONSAS
Retas vardas berniukams, vardo ALFONSAS reikšmė - kilmingas, pasirengęs kovai.

 
Berniukiško krikštovardo ALFONSAS kilmė Vokiečių.
Berniukai su vardais ALFONSAS vardadienius švenčia 03/23, 08/02
 
Ar ALFONSAS šventas vardas? TAIP! Švento ALFONSAS vardo reikšmė ir kilmė - iš senovės vokiečių kalbos adal: kilmingas, kilnus + funs: karštas, ūmus. Vardas germanų kalboje gali reikšti pasirengęs kovai.

Graziausi populiariausi tarptautiniai mergaiciu vardai mergaitiski: kada svenciamas ALFREDA vardadienis? Lietuviski sventi reti mergaitisku vardu ir ju reiksmes Kilmingi vardadieniai siandien.

naujausi mergaites vardai mergaitems, populiariausi mergaiciu vardai, graziausi lietuviu vardai mergaitei ALFREDAALFREDA
Retas vardas mergaitėms, vardo ALFREDA reikšmė - gera patarėja.

 
Mergaitiško krikštovardo ALFREDA kilmė Vokiečių.
Mergaitės su vardais ALFREDA vardadienius švenčia 05/20
 
Ar ALFREDA šventas vardas? Nešventas. ALFREDA vardo reikšmė ir kilmė - iš germanų kalbos gera patarėja. Iš senosios anglų kalbos elementų alf: elfas, nykštukas (mitinė būtybė) ir rad: patarti. Vardas iš anglų kalbos galėtų reikšti ta, kuriai pataria elfai.

Graziausi populiariausi tarptautiniai berniuku vardai berniukiski: kada svenciamas ALFREDAS vardadienis? Lietuviski sventi reti berniukui vardu ir ju reiksmes Alfred, Alfridas. Kilmingi vardadieniai siandien.

naujausi berniuko vardai berniukams, populiariausi berniuku vardai, graziausi lietuviu vardai berniukui ALFREDASALFREDAS
Retas vardas berniukams, vardo ALFREDAS reikšmė - geras patarėjas.

 
Berniukiško krikštovardo ALFREDAS kilmė Vokiečių.
Berniukai su vardais ALFREDAS vardadienius švenčia 12/14
 
Ar ALFREDAS šventas vardas? TAIP! Švento ALFREDAS vardo reikšmė ir kilmė - iš germanų kalbos geras patarėjas. Iš senosios anglų kalbos elementų alf: elfas, nykštukas (mitinė būtybė) ir rad: patarti. Vardas iš anglų kalbos galėtų reikšti tas, kuriam pataria elfai.

Graziausi populiariausi tarptautiniai berniuku vardai berniukiski: kada svenciamas ALGIMANTAS vardadienis? Lietuviski sventi reti berniukui vardu ir ju reiksmes Algimas. Kilmingi vardadieniai siandien.

naujausi berniuko vardai berniukams, populiariausi berniuku vardai, graziausi lietuviu vardai berniukui ALGIMANTASALGIMANTAS
Retas vardas berniukams, vardo ALGIMANTAS reikšmė - sumanus, atlygis, turtas.

 
Berniukiško krikštovardo ALGIMANTAS kilmė Lietuvių.
Berniukai su vardais ALGIMANTAS vardadienius švenčia 05/26
 
Ar ALGIMANTAS šventas vardas? Nešventas. ALGIMANTAS vardo reikšmė ir kilmė - iš lietuvių kalbos alg (alga): atlygis, turtas + mant (mantus): sumanus, manta turtas.

Graziausi populiariausi tarptautiniai mergaiciu vardai mergaitiski: kada svenciamas ALGIMANTĖ vardadienis? Lietuviski sventi reti mergaitisku vardu ir ju reiksmes Kilmingi vardadieniai siandien.

naujausi mergaites vardai mergaitems, populiariausi mergaiciu vardai, graziausi lietuviu vardai mergaitei ALGIMANTĖALGIMANTĖ
Retas vardas mergaitėms, vardo ALGIMANTĖ reikšmė - sumani, atlygis, turtas.

 
Mergaitiško krikštovardo ALGIMANTĖ kilmė Lietuvių.
Mergaitės su vardais ALGIMANTĖ vardadienius švenčia
 
Ar ALGIMANTĖ šventas vardas? Nešventas. ALGIMANTĖ vardo reikšmė ir kilmė - iš lietuvių kalbos alg (alga): atlygis, turtas + mant (mantus): sumani, manta turtas.

Graziausi populiariausi tarptautiniai mergaiciu vardai mergaitiski: kada svenciamas ALGINA vardadienis? Lietuviski sventi reti mergaitisku vardu ir ju reiksmes Alginė, Alginija, Algė. Kilmingi vardadieniai siandien.

naujausi mergaites vardai mergaitems, populiariausi mergaiciu vardai, graziausi lietuviu vardai mergaitei ALGINAALGINA
Retas vardas mergaitėms, vardo ALGINA reikšmė - visus ginanti.

 
Mergaitiško krikštovardo ALGINA kilmė Lietuvių.
Mergaitės su vardais ALGINA vardadienius švenčia 12/16
 
Ar ALGINA šventas vardas? Nešventas. ALGINA vardo reikšmė ir kilmė - iš lietuvių trumpinio Algė. Al (alei vienas): kiekvienas + gin (ginti): visus ginantis.

Graziausi populiariausi tarptautiniai mergaiciu vardai mergaitiski: kada svenciamas ALGINĖ vardadienis? Lietuviski sventi reti mergaitisku vardu ir ju reiksmes Alginė, Alginija, Algė. Kilmingi vardadieniai siandien.

naujausi mergaites vardai mergaitems, populiariausi mergaiciu vardai, graziausi lietuviu vardai mergaitei ALGINĖALGINĖ
Retas vardas mergaitėms, vardo ALGINĖ reikšmė - visus ginanti.

 
Mergaitiško krikštovardo ALGINĖ kilmė Lietuvių.
Mergaitės su vardais ALGINĖ vardadienius švenčia 12/16
 
Ar ALGINĖ šventas vardas? Nešventas. ALGINĖ vardo reikšmė ir kilmė - iš lietuvių trumpinio Algė. Al (alei vienas): kiekvienas + gin (ginti): visus ginantis.

Graziausi populiariausi tarptautiniai berniuku vardai berniukiski: kada svenciamas ALGINAS vardadienis? Lietuviski sventi reti berniukui vardu ir ju reiksmes Kilmingi vardadieniai siandien.

naujausi berniuko vardai berniukams, populiariausi berniuku vardai, graziausi lietuviu vardai berniukui ALGINASALGINAS
Retas vardas berniukams, vardo ALGINAS reikšmė - visus ginantis.

 
Berniukiško krikštovardo ALGINAS kilmė Lietuvių.
Berniukai su vardais ALGINAS vardadienius švenčia
 
Ar ALGINAS šventas vardas? Nešventas. ALGINAS vardo reikšmė ir kilmė - iš lietuvių trumpinio Algė. Al (alei vienas): kiekvienas + gin (ginti): visus ginantis.

Graziausi populiariausi tarptautiniai mergaiciu vardai mergaitiski: kada svenciamas ALGIRDA vardadienis? Lietuviski sventi reti mergaitisku vardu ir ju reiksmes Algerd. Kilmingi vardadieniai siandien.

naujausi mergaites vardai mergaitems, populiariausi mergaiciu vardai, graziausi lietuviu vardai mergaitei ALGIRDAALGIRDA
Retas vardas mergaitėms, vardo ALGIRDA reikšmė - visa girdinti.

 
Mergaitiško krikštovardo ALGIRDA kilmė Lietuvių.
Mergaitės su vardais ALGIRDA vardadienius švenčia 02/11, 07/09
 
Ar ALGIRDA šventas vardas? Nešventas. ALGIRDA vardo reikšmė ir kilmė - iš lietuvių kalbos al: (aliai viena) + gird (girdėti, girdas): žinia, gandas, t.y. visa girdinti.

Graziausi populiariausi tarptautiniai mergaiciu vardai mergaitiski: kada svenciamas ALGIRDĖ vardadienis? Lietuviski sventi reti mergaitisku vardu ir ju reiksmes Algerd. Kilmingi vardadieniai siandien.

naujausi mergaites vardai mergaitems, populiariausi mergaiciu vardai, graziausi lietuviu vardai mergaitei ALGIRDĖALGIRDĖ
Retas vardas mergaitėms, vardo ALGIRDĖ reikšmė - visa girdinti.

 
Mergaitiško krikštovardo ALGIRDĖ kilmė Lietuvių.
Mergaitės su vardais ALGIRDĖ vardadienius švenčia 02/11, 07/09
 
Ar ALGIRDĖ šventas vardas? Nešventas. ALGIRDĖ vardo reikšmė ir kilmė - iš lietuvių kalbos al: (aliai viena) + gird (girdėti, girdas): žinia, gandas, t.y. visa girdinti.

Graziausi populiariausi tarptautiniai berniuku vardai berniukiski: kada svenciamas ALGIRDAS vardadienis? Lietuviski sventi reti berniukui vardu ir ju reiksmes Algerd. Kilmingi vardadieniai siandien.

naujausi berniuko vardai berniukams, populiariausi berniuku vardai, graziausi lietuviu vardai berniukui ALGIRDASALGIRDAS
Retas vardas berniukams, vardo ALGIRDAS reikšmė - visa girdintis.

 
Berniukiško krikštovardo ALGIRDAS kilmė Lietuvių.
Berniukai su vardais ALGIRDAS vardadienius švenčia 02/11, 07/09
 
Ar ALGIRDAS šventas vardas? Nešventas. ALGIRDAS vardo reikšmė ir kilmė - iš lietuvių kalbos al: (aliai vienas) + gird (girdėti, girdas): žinia, gandas, t.y. visa girdintis.

Nori puikiai atrodyti ir dar geriau jaustis?
NAUJIENA - YAMUNA BODY ROLLING

Gražiausi vardai ir jų reikšmės. Reti vaikų vardai. Kilmė vardo reikšmė. Ar šventas vardas? Kada vardadienis? Reti šventi tarptautiniai populiariausi lietuviški.